Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-05-29

Ne tik šventiška ir pavasariška stalo puošmena, tačiau ir puiki dovana artimiesiems! :)

 

    Viena iš gražiausių ir žaviausių pavasario švenčių yra šv. Velykos, kurių metu galime be jokios sąžinės graužaties prisivalgyti už visus metus margučių,  smagiai dūkti su artimaisias gamtoje ridenant spalvotus kiaušinius ar miškelyje parungtyniauti, kuris prisikins gražesnę ir didesnę puokštytę žibučių :) O kad velykinis stalas būtų dar pavasariškesnis, saldesnis ir šventiškenis, galima per kelias minutes pasidaryti gėlyčių kompoziciją su šokoladiniais margučiais!


KAIP TAI ĮGYVENDINTI:


•O gi viskas labai paprasta! Tereikia gražios stiklinės vazos ar kokio kitokio indo, taip pat dar vieno mažesnio indelio, į kurį merksite gėlės, daug šokoladinių kiaušinių ar kitokių saldumynų ir, žinoma, mėgstamų gėlių :)Man per šv. Velykas labiausiai patinka tulpės!
•Vazos ar kito indo viduryje įstatykite mažesnį indelį su vandeniu, pamerkite gėlytes ir aplink pridėliokite kuo daugiau spalvotų šokoladinių kiaušinių ;) Štai ir viskas, šventinis stalas bus dar šventiškesnis, o jei tokią dovaną dovanosite artimiesiems, tai tikrai garantuoju, kad liks maloniai nustebę ir labai pasisaldinę :)

 

                       

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK