Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2022-11-08

Lengva pagaminti, skanu valgyti - tai maltos mėsos krepšeliai, kurie tiks visos šeimos pietums. 

  

                                                                                    

 Mieloji, kas vakarienei? Maltos kalakutienos krepšeliai su daržovėmis ir sūriu! Vos kelios minutės virtuvėje ir vakarienė jau orkaitėje – neįmantri, tikrai skani ir labai lengvai paruošiama. Prie šių kalakutienos krepšelių puikiai tinka bet koks mėgstamas garnyras – ir daržovės, ir bulvių košė, ir kruopos – kaskart galima juos patiekti vis kitaip. 
 
 
 
 
INGREDIENTAI:
 
500 g maltos kalakutienos (puikiai tinka ir kita mėgstama malta mėsa); 
Kelios skiltelės česnako; 
Žiupsnis druskos, juodųjų maltų pipirų; 
2 kiaušiniai;
1 didesnis pomidoras; 
Keli pievagrybiai; 
Ryšulėlis šviežių petražolių; 
80 g tarkuotos mocarelos.
 
KAIP GAMINTI: 
 
1.Maltą kalakutieną pagardiname smulkiai pjaustytu česnaku, druska bei juodaisiais pipirais. Jei norisi ryškesnio skonio, galima dėti ir kitus mėgstamus prieskonius. Iš paruoštos mėsos formuojame didesnius kukulius ir juos įspaudžiame per vidurį suformuodami krepšelį. Maltos mėsos krepšelius dedame į kepimo indą. 
2.Į dubenį įmušame du kiaušinius, dedame smulkiai pjaustytą pomidorą, pievagrybius bei petražoles, taip pat beriame sūrį. Viską gerai išmaišome. Paruoštą masę dedame į maltos mėsos krepšelius. Pabarstome sūriu. 
3.Paruoštus krepšelius dedame į 200 laipsnių orkaitę 25 – 30 minučių. Kepimo pabaigoje galima įpilti šiek tiek grietinėlės, kad šalia gautųsi padažas. 
4.Patiekite su mėgstamu garnyru – puikiai tinka įvairios salotos, pjaustytos daržovės, virtos bulvės ar bulvių košės, mėgstamos kruopos. 
 
 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK