Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2022-10-05

Lengvai paruošiamos ir nepaprastai traškios krevetės patiks ne tik šeimai, bet ir draugams. 

 

                                                                        

 Traškios kokosinės krevetės vakaro užkandžiui? Tikrai taip! Šios krevetės nepaliks abejingų – ypatingai lengvai paruošiamos, vos iš kelių ingredientų, nepaprastai gardžios ir traškios bei puikiai derančios su apelsinų džemu. Tai užkandis, kuris patiks tiek visai šeimai, tiek būriui draugų – pažadu, jas paruošti prireiks vos kelių minučių. 
 
 
 
 Šioms krevetėms renkuosi “Ocean sea” nuluptas baltakojas blyškiąsias krevetes iš LIDL, kurios jau yra paruoštos bei išvalytos - tiesiog imi ir gamini! LIDL parduotuvėse yra tikrai labai platus privačių prekių ženklų pasirinkimas, tarp kurių yra nemažai žuvies bei jūros gėrybių – “Nautica”, “Ocean sea” ir kiti privatūs prekės ženklai pasižymi išties puikiu kokybės bei kainos santykiu. Ir, svarbiausia, plačiu asortimentu – su LIDL paprasta atrasti vis naujus skonius! 
 
 
INGREDIENTAI:
 
500 g “Ocean sea” krevečių;
½ puodelio kokoso drožlių;
½ puodelio Panko džiūvėsėlių;
½ puodelio miltų;
1 arb.š. saldžiosios paprikos miltelių;
Žiupsnis druskos;
Šiek tiek vandens;
Aliejus kepimui.
 
KAIP GAMINTI: 
 
1.Krevetes atšildome ir popieriniu rankšluosčiu nusausiname. 
2.Viename indelyje sumaišome kokoso drožles ir džiūvėsėlius, kitame – miltus, saldžiosios paprikos miltelius, druską bei vandenį – turi gautis vidutinio skystumo tešla. 
3.Po vieną merkiame krevetes į tirštą tešlą ir tuomet apvoliojame kokoso drožlėse.
4.Paruoštas krevetes apkepame iš abiejų pusių gerai įkaitintame aliejuje. Šios krevetės labai skanu su apelsinų – čili padažu – tereikia sumaišyti kelis šaukštus apelsinų džemo su keliais arbatiniais šaukšteliais čili padažo. 
 
 
Reklama | LIDL 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK