Velykės dovanėlės    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-04-27

Labai lengvai įgyvendinama velykinė staigmena kiekvienam - margutis su šokoladiniais saldainiais! :)

                                                                           

  Velykos visuomet džiūgina bundančia gamta, pavasario laukimu, triukšmingu šurmuliu ruošiantis vaišėms, skambiu juoku susirinkus artimiausiems ir, žinoma, margučių marginimu. Turbūt, marginimas yra pati įdomiausia ir smagiausia pavasario šventės dalis, kuomet į virtuvę atskuba visa šeima, pasiruošusi dažais, žolelėmis, medžiagos atraižomis ar svogūnų lūkštais primarginti kuo daugiau margučių. Bet kartais galima ir šiek tiek pajuokauti: dažyti ne kiaušinius, o tik jų lukštus, kuriuose vėliau labai smagu paslėpti šokoladinius saldainius (tik niekam nematant, kad staigmena pavyktų!). Įsivaizduokit, kokia nuostaba gali apimti žmogų, kuris visai netikėtai vietoje kiaušinio atranda daug šokoladinių saldainių! Negarantuoju, kad taip pavyks apgauti kiekvieną, bet vieną kitą tai tikrai. Beje, iš likusių baltymų ir trynių galima iškepti patį didžiausią omletą, nesaldų pyragą, pagaminti Pavlovos desertą arba seną gerą gogel mogel :)

 

 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

1.Reikės baltų ar rudų kiaušinių, adatos arba peiliuko, norimos spalvos kiaušinių dažų, šokoladinių saldainių, klijų bei mažyčių popierinių keksiukų formelių.
2.Kiaušinius gerai nuplaukite. Kiekvieno kiaušinio bukame gale prabeskite skylutę ir ją padidinkite iki tiek, kad tilptų sudėti saldainius. Kadangi labai didelio dailumo čia nereikia, tai galima atsargiai ir su peiliuku juos pradurti, šiek tiek paprasčiau :)
3.Iš pradurtų kiaušinių išimkite trynius bei baltymus ir gerai išplaukite vidų. Palikite lūkštus nudžiūti.
4.Paruoškite dažus kaip nurodyta ant pakelio ir nudažykite lūkštus, leiskite jiems gerai nudžiūti. Į vidų sudėkite saldainius ir skylutes užklijuokite popierinėmis keksiukų formelėmis. Velykinė staigmena paruošta :)

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai