Salotos    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-06-13

Labai greitos ir labai skanios, tokios, kurios išgelbėt gali ir didžiausio tinginio vakarienę.

                                                                                    

 

 Visada labai gerai šaldymo kameroje turėti šaldytų produktų. Žinoma, dažnai jų kviesti į pasimatymą virtuvėje tikrai nereikia, bet kartais, kartais jie tiesiog išgelbėja vakarienę. Ypatingai  praverčia šaldytos daržovės. Lupti, skusti, pjaustyti jų nebereikia, tiesiai į puodą, keptuvę ar orkaitę ir neabejotinai kažkas neblogo tikrai gausis. O jei tai bus jau prieskoniais gardintos bulvių skiltelės, kurioms tereikia 15 – 20 minučių orkaitėje, dar šiek tiek rūkytos lašišos ir varškės, tai vakarienė beveik karališka, nors ir labai improvizuota! Visada sakau, kad geriems dalykams planų nereikia.

 


INGREDIENTAI:


•300 – 400 g šaldytų bulvių skiltelių (aš naudojau šaldytas, nes tai buvo greita vakarienė, bet turint laiko galima taip pat ir šviežias bulves išsikepti orkaitėje);
•Gabalėlis rūkytos lašišos;
•100 g varškės;
•Gera sauja saulėgrąžų daigų;
•Žiupsnis druskos, juodųjų pipirų.


KAIP GAMINTI:


1.Iškepkite bulvių skilteles. Jei gaminsite patys, nepamirškite alyvuogių aliejaus bei mėgstamų prieskonių. Iškeptas bulves palikite kelioms minutėms atvėsti.
2.Paruoštas bulves sudėkite į lėkštes. Sudėkite gabalėliais pjaustytą lašišą, iš varškės suformuokite rutuliukus, užberkite saulėgrąžų daigų ir viską pagardinkite druska bei juodaisiais pipirais.

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK