Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-12-16

Per Šv. Kalėdas nuostabaus cinamono ir mandarinų aromatų nie - ka - da nebūna per daug! :)

    Rankų darbo atvirutės visada kelia jaukias ir šiltas emocijas, tokias šiltas, kad net nepajunti, kaip veidą papuošia šypsena nuo žando iki žando ir svarbiausia, iš visos širdies. Ir taip būna net tada, kaip po penkerių metų netyčia vieną tokią imi ir atrandi giliai pasislėpusią stalčiuje: būna tik dar maloniau, nes ima ir užvaldo prisiminimai. Prisiminimai tos nuostabios dienos, to laiko, tos akimirkos. O kada jau kada, bet per Kalėdas tokių akimirkų ir prisiminimų turi būti su kaupu! Ir taaaaip.... viskas man tokiu metu aplinkui kvepia cinamonu ir mandarinais, kuriais per penkias minutes be didelio vargo galiu iškvepinti ir rankų darbo atvirutes patiems artimiausiems! :)

 

 


 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 

 


1.Šioms žavioms atvirutėms reikės kelių cinamono lazdelių, spalvingų virvučių ar juostelių, kelių mandarinų, storesnio popieriaus lapo, klijų ir, žinoma, žirklių :)
2.Popierių perlenkite perpus ir perkirpkite į dvi dalis. Atviručių dydį galite reguliuotis patys, kokio tik norisi: ir didesnės, ir mažesnės, ir platesnės, ir plonesnės – visos pavyks puikiai :)
3.Juosteles susikarpykite panašaus dydžio atkarpomis ir jomis apriškite cinamono lazdeles.
4.Pasipuošusias cinamono lazdeles atsargiai ištepkite klijais ir priklijuokite prie atvirutės.  
5.Mandarinus nulupkite taip, kad žievelė būtų kuo ilgesnė ir platesnė. Iš jos pasidarykite kelias žvaigždutes ir jas kelias minutes padžiovinkite orkaitėje.
6.Priklijuokite mandarinų žieveles - žvaigždeles ir jau galite rašyti pačius šilčiausius, nuoširdžiausius ir emocionaliausius sveikinimus :)

 

                  

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK