Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-01-31

Lengva rankų darbo atvirutės idėja: kai norisi sukurti kažką jaukaus, šilto ir romantiško... :)

                                                                             

  Kaip romantiška ankstyvą ankstyvą vasaros rytą ar jaukiai šiltą vakarą, besileidžiant saulei, susikibus už rankų su mylimu žmogumi taip lengvai, taip svajingai leisti balionams skristi į dangų, tolyn… Ne tuščiomis, o su prikabintais meilės laiškeliais, norais, svajonėmis, viltimis, išgyvenimais… Tai, kas yra brangu, ką gali išreikšti žodžiais, užrašyti. Tokius balionėlius galima lengvai perkelti ir ant atvirutės, ne bet kokios, o rankų darbo, kad būtų šiltesnė, jaukesnė ir romantiškesnė. Tiesą pasakius, užsisvajojau darydama jas. Dar ta taurė vyno šalia… :)

 


KAIP ĮGYVENDINTI:


1.Pasirūpinkite storesniu popieriaus lapu atvirutei, taip pat keliais spalvoto popieriaus lapais, juostele ar virvele, klijais bei žirklėmis.
2.Iš popieriaus lapo pasidarykite norimo dydžio atvirutę.
3.Jei turite namie spausdintuvą, atsispausdinkite reikiamo dydžio širdeles ant skirtingų spalvų popieriaus. Lygiai taip pat galite nusipiešti širdeles ir jas išsikirpti :)
4.Širdeles – balionėlius priklijuokite prie popieriaus, taip pat priklijuokite ir juosteles ar virveles, kad balionėliai niekur nepabėgtų :)
5.Galite išsikirpti norimos formos lapuką ir ant jo užrašyti vieną kitą žodį mylimam žmogui, jį pritvirtinkite prie virvelių, tarsi jis skristų kartu su balionais. Štai ir viskas :)

 

             

 

  Aš spausdinau tokius balioniukus. Tereikia išsisaugoti paveiksliuką ir atsipausdinti, tiesą pasakius, su programomis nelabai dar draugauju, tai patariu perkelti šį paveiksliuką ant word'o, pasirinkti dydį ir tada spausdinti. :)

 

                                           

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai