Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-05-27

Viena labiausiai nustebinusi tėtį dovanų - taip patiko, kad išbandyti turėjo tą pačią dieną.

 Mano šeimoje buvo du užkietėję žvejai. Tai tėtis ir senelis. Senelis šias pareigas paliko visai neseniai, bet prisiminus, kaip jie vienas su kitu konkuruodavo žvejybos klausimais, man norisi šypsotis. Ir konkuruodavo ne tik, kas pagauna daugiau žuvų ar atranda geresnę vietą žvejybai, bet konkuruodavo ir kuris turi daugiau žvejybinės įrangos. Ir, nors, rodos, tėčiui patinka viskas, kas susiję su žvejyba, tačiau išrinkti jam dovanas būna labai sunku – jo žvejybos kampelis yra pilnas visko! Čia netrūksta įvairiausių skirtingų meškerių, šimto ir vienos blizgės, plūdžių, skirtingų valų ir ričių. Bet šios artėjančios Tėčio dienos proga jį pavyko kaip niekada nustebinti – Adelė seneliui padovanojo Deeper echolotą. Nemoku apsakyti, kiek džiaugsmo mačiau jo ir jos akyse, kai abu iškeliavo išbandyti šio naujo žaisliuko!

 


 

 Apie tokį dalyką kaip echolotas nugirdau tėčiui bešnekant su vienu geriausių draugų, kuris lygiai toks pats rimtas žvejys ir susitikus jiems abiems apie ką nors kitą nei žvejyba išgirsti tikrai sunku. Ir dovanai pasirinkome Deeper firmos echolotą, kuris naudoja patikimą Wi-Fi belaidžio ryšio technologiją, kuri Deeper sujungia su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Deeper yra atskiras, kompaktiškas įrenginys, kurį galima užmesti meškere – norint gauti Deeper skenavimų duomenis, nereikia nei interneto, nei mobiliojo ryšio, nes pats Deeper yra Wi-Fi prieigos taškas. Adelei labai patiko, kai senelis davė jai telefoną ir paprašė stebėti, kurioje vietoje yra daugiau žuvų – kiek vaikui laimės, ir kiek atsakomybės, krykštavo visą laiką! Mes su tėčiu net pajuokavome, kad keliaujant su tokia įranga žvejoti, net vaikui nebus nuobodu.  

 


 Deeper echolotas rodo gylius, dugno kontūrą, aptinka žuvis, po vandeniu esančius objektus. Su Deeper galima sukurti savo žūklės vietų batimetrinius planus, pažymėti įdomiausius taškus ir kiekvieną kartą juos greitai pasiekti. Kiekvienas skenavimas, jų pagrindu sudaryti batimetriniai planai išsaugomi Deeper programėlėje. Tai tikrai patogu visiems žvejams. Mano tėtis šį echolotą išbandė upėje, bet jau nekantrauja keliauti į sodybą ir ištyrinėti Antalieptės marias – Adelė sakė taip lengvai senelio vieno nepaleis, keliaus kartu į žvejybą, nes laikyti rankose telefoną ir stebėti, kur yra daugiausiai žuvų jai labai patiko. Rimtas komandinis darbas laukia!

 

Deeper echolotą rasti galit čia: deepersonar.com.

Įrašas sukurtas bendradarbiaujant su Deeper.