Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-04-30

Šie rėmėliai yra brangiausia ir jautriausia, ką esu turėjusi rankose beruošiant dovaną Mamai.

 

 Ir nors Mamos dienai gali atrasti tūkstantį vieną idėją, tačiau vos keletas jų yra tokios, kurių dar ilgai nepamirši ir grožėsis tikrai ne vienerius metus.  Viena jų – keturių kartų draugystė įamžinta nuotraukoje. Tai yra mano brangiausia ir jautriausia dovana, kurią kada nors esu laikiusi rankose! Ir esu dėkinga gyvenimui, kad dovanojo tokią galimybę ją turėti.

 


KAIP TAI ĮGYVENTINTI:


1.Išsirinkite savo vaiko nuotrauką tokią, kad veidukas būtų kuo arčiau objektyvo. Padarykite norimo dydžio nuotrauką spaudoje. Aš rinkausi A4 formato. Ir dariau spaustuvėje ant storesnio popieriaus.
2.Pagamintą nuotrauką įrėminkite ir su tais rėmeliais nusifografuokite pati / pats (tinka ir Tėčio dienos proga su tėčiais ir seneliais!). Pasirinkite sieną, prie kurios vyks visos fotosesijos, kad fonas nesiskirtų. Bus tvarkingesnė kompozicija!
3.Vėl pagaminkite nuotrauką. Įdėkite į rėmelius ir su ta nuotrauka nufotografuokite savo mamą / tėtį. Vėliau ir močiutę / senelį. Viskas, idėja įgyvendinta ir liks visam gyvenimui, kaip nuostabus akimirkos prisiminimas.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai