Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-02-13

Kad rytinę arbatą gerti būtų dar gardžiau: gražūs palinkėjimai puikiai dienos pradžiai :)

                                                                             

  Aš mėgstu, kad ir trumpam kur nors išbėgdama, palikti raštelius ant šaldytuvo, ant stalo, prie televizoriaus ar net lovoje. Jei jų nenuklijuotume, tai turbūt, pusę namų būtų nusispalvinę lipniais popieriaus lapukais. Bet dar smagiau tokį raštelį palikti kartu su arbatos pakeliu :) Iškeliauji sau ryte į darbą ir žinai, kad tavo žinutė bus perskaityta ramiai gurkšnojant arbatą ir plačiai besišypsant. Ir visai nereikia ypatingų progų. Beje, tokius arbatos pakučius galima dailiai supakavus padovanoti artimam žmogui jau kartu su užrašiukais, kad kasryt atrastų vis naują palinkėjimą. Įtariu, ilgai neužsibūtų kur nors kamputyje šalia kitų arbatų :) Ir tiktų tokia dovana įvairioms progoms: mamos ar tėčio dienai, gimtadieniui, vardo dienai, ir žinoma, Valentinui! :)

 


 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 


1.Reikės: kelių mėgstamos arbatos pakelių, vieno balto popieriaus lapo, vieno spalvoto popieriaus lapo, klijų, žirklių, širdučių skylamušio (nebūtina), adatos ir, žinoma, rašymo priemonės žinutei.
2.Skylamučiu arba žirklėmis iškirpkite širdeles.
3.Iš balto popieriaus lapo iškirpkite norimo dydžio juosteles ir jas perlenkite perpus. Ant kiekvieno perlenkto popieriuko užklijuokite po širdutę.
4.Nuo arbatos pakelių nuplėškite popieriukus. Vietoj jų tvirtinsite paruoštus lapukus  palinkėjimams.
5.Į adatą įverkite arbatos maišiuką siūlą ir perveskite per paruošto popieriuko sulenkimą, gale užriškite nediduką dailų mazgą.
6.Įrašykite žinutę ar palinkėjimą ir galite gaminti arbatą :)

 

          

Idėja: marthastewart

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK