Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-05-22

Linksmosios zuikių ausytės taip ir kviečia atversti dar vieną knygos puslapį ir skaityti skaityti! :)

                                           Knyga- raktas į pasaulio širdį (R.Tagorė)


   Vaikystė. Koks gražus metas! Toks nerūpestingas ir lengvas kaip drugelio plazdenimas. Žaismingas ir kupinas vaivorykštės spalvų. Juoko. Plačių šypsenų. Basų kojų. Supintų kasyčių. Raudonų žandų.  Šokoladinių pirštukų. Pilnų saujų ledinukų. Žemuogių pieno. Močiutės bulvinių blynų. Lopšinių ir prieš miegą sekamų pasakų. Pirmųjų raidžių ir vaikiškų knygelių. Skaityti yra nuostabu, o kad tai daryti mažiesiems būtų dar smagiau ir linksmiau, galima kartu pasigaminti žavius knygų skirtukus - zuikelius! Tos didelės ausytės taip ir kviečia atversti naują knygos lapą ir toliau keliauti po knygos pasaulį, tokį kupiną nuotykių ir išdaigų, visai nenuobodų ir smagų:  apie katinus, kurie vaikšto ant stogo, apie neklaužadą Pepę ilgakoję, apie Bonifacijų, apie raganas ir paršelius, apie saulę ir mėnulį... :)

 

 

 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 


1.Priemonės: baltas popierius ir rausvas spalvotas popierius, siūlai ūsams, akytės, klijai, žirklės ir kitos smulkmenos zuikių dekoracijoms.
2.Perkirpkite A4 pusę lapo perpus.
3.Imkite vieną perkirptą lapelį ir ji perlenkite taip, kad gautųsi trikampiukas. Likusią dalį nukirpkite.
4.Popieriaus trikampėlį perkirpkite perpus.
5.Perlenkite vieną trikampėlį perpus.
6.Likusią popieriaus juostelę perkirpkite perpus ir vieną iš jų dar kartą perlenkite perpus.
7.Perlenktą juostelę aptepkite klijais ir priklijuokite prie trikampėlio, kad būtų galima jį lengvai praskleisti.
8.Iš likusio popieriaus trikampėlio pagaminkite zuikio ausytes. Perlenkite jį perpus, nupieškite ausytės formą ir iškirpkite - iškart dvi vienodos auseles!
9.Iš rausvos spalvos popieriaus iškirpkite mažesnes ausytes ir jas priklijuokite prie baltų didesnių auselių. Jau paruoštas ausis priklijuokite prie zuikio pagrindo.
10.Priklijuokite ausytes, ūsus ir dovanokite mažajam dar smagesnį knygų skaitymo malonumą :)

 

  

   Lengvai įgyvendinama ir paprasta idėja, kuri gali paskatinti mažuosius dar daugiau skaityti ir labiau pamilti knygas, atrasti nepakartojamą jų pasaulį :)

 

   

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai

Naujausi straipsniai