Idėjų kampelis    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-06-28

Žaismingai dekoruoti vienkartiniai puodeliai gali tapti puikiu šventės ar iškylos akcentu! :)

    

   Vienkartiniai puodeliai yra puiki išeitis, jei norisi smagiai pabūti su draugais gamtoje ar tiesiog... tingisi plauti galybę indų ir braukti devintą prakaitą po ką tik įvykusio vakarėlio :) Minusas tik tas, kad jie neatrodo itin išvaizdžiai ir tuo labiau nepuošia stalo, tačiau, tačiau, tačiau... labai lengvai galima suteikti jiems žaismingumo bei spalvingumo! Idėja labai paprasta, lengvai įgyvendinama ir atnešanti puikius rezultatus :)

 


 

 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 

 

 


•Pirmiausia, pasirūpinkite vienkartiniais puodeliais, įvairiais kaspinėliais, drugeliais, spalvotomis sagutėmis ar kitomis dekoracijomis. Jų galybė turbūt yra beribė, tiesiog reikia pasukti galvą ir pasirinkti labiausiai patinkančius variantus:) Nepamirškite ir klijų!
•Prie vienkartinių puodelių priklijuokite dekoracijas. Jei puodeliai popieriniai, galite su skylamušiu lengvai padaryti skylutes ir pro jas pravėrus juostelę, surišti nedidelius kaspinėlius. Paprasta, tiesa? Bet tokie puodeliai iškart atrodo jaukiau, smagiau ir gali puikiai paįvairinti iškylą gamtoje :)

 

Kaspinėlius padaryti labai paprasta, tereikia juos priklijuoti prie puodelio ir jis jau paruoštas svečiams ;)

 

 

  Vienkartiniai puodeliai dailiai atrodo dekoruoti žaismingais drugeliais, kvepia tikra vasara! :)

 

                    

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK