Keksiukai    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-01-29

Pasakiškai skanūs, gaivūs bei ypač lengvai pagaminami: nei tešlos maišyti, nei kepti! :)

                                                            

  Ilgais žiemos vakarais, kai už lango karaliauja šaltukas ir žvarbus vėjas, jauku apsikloti penkiais pledais, pasiimti gerą knygą į rankas ir pasigaminti didžiausią puodelį karšto šokolado. Su zefyriukais. Dar visai smagu, kai nosį kutena ir namus pripildo nuostabiais kvapais koks nors kepamas skanumynas. Bet mūsų namuose taip būna retai. Aš vis tingiu susidraugauti su kepiniais, todėl mėgstu mėgstu tinginių pyragą, tokį, kurio nereikia kepti, kuriam nereikia maišyti tešlos, ir nereikia nuolat žvilgčioti į orkaitę, ar jau. Ir pasirodo, kad šis pyragas gali pavirsti puikiais keksiukais tinginiukais, kurie kartais ima ir prilimpa prie popieriukų, bet tai tik suteikia jiems papildomo žavesio, kai gali kabliuoti tiesiai su šaukšteliu :)

 

 

 
INGREDIENTAI:


•    250 g. kakavinių meduolių;
•    250 g. grietinės;
•    1 šaukštai želatino;
•    ½  citrinos;
•    2 šaukštai cukraus;
•    2 bananai.


KAIP GAMINTI:


1.Per burokinę tarką sutarkuokite meduolius.
2.Puodelyje su vandeniu ištirpinkite želatiną.
3.Paruoštą želatiną supilkite į grietinę, sumaišykite su cukrumi, įspauskite citrinos sulčių.
4.Į keksiukų formeles (dėkite po kelis lapelius, kad popierius nesudrėktų) dėkite nediduką sluoksnį meduolių, sluoksnį grietinės, sluoksnį bananų, ir vėl grietinę, trupinius, bananus. Galiausiai turi būti trupiniai :)
5.Taip paruoštus keksiukus dėkite į šaldytuvą ir palikite nakčiai. Žinoma, vienas kitas keksiukas gali tikrai būti prilipęs prie popieriaus, bet lygiai taip skanu iš tų popieriukų valgyti tiesiai su šaukštuku :)

 

 

          

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK