Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-11-21

Vos kelių minučių reikalas: kad Kalėdų laukti būtų maloniau, jaukiau ir šventiškiau! :)

   Kaip man patinka laikotarpis prieš Kalėdas: tas malonus laukimas, kalėdinių dainų klausimas, apelsinais kvepiančių pyragų kepimas ir rankomis dekoruoti namai! :) Ir visai nesvarbu, kad kartais tos dekoracijos paprastutės, be jokių mandrybių, tačiau jaukios, šiltos ir primenančios taip skubiai artėjančias šventes. Net ir girlianda iš popieriaus ir spalvotų sagučių nuteikia kur kas nuotaikingiau! Taip, taip, žinau, tokias figūrėles turbūt daugeliui teko ir vaikystėje karpyti, bet kaip smagu buvo prisiminti ir tokiais darbeliais užsiimti! :)

 


KAIP ĮGYVENDINTI:


•Pasiruoškite dailią juostelę girliandai, taip pat įvairių spalvų sagučių, klijų ir, žinoma, vieno kito storesnio popieriaus lapo. Ir dar skylamušis labai pasitarnauja čia :)
•Ant popieriaus nusipieškite įvairias Kalėdomis kvepiančias figūrėles, jas iškirpkite, skylamušiu išmuškite skylutes ir papuoškite margutėmis sagutėmis, kad būtų spalvingiau ir nuotaikingiau. Visų nebūtina aplipdyti sagutėmis, galima kas antrą, galima kas trečią, žodžiu, komponuoti galima kaip tik norisi :) Dailiai suverkite ant juostelių ir galite puošti pagaminta girlianda namus.

 

                

       

    Aš karpiau eglutes, žvaigždeles, žaisliukus, kalėdines kojines ir, žinoma, širdeles, kad Kalėdų laukčiau su meile :) Jei tokios figūrėlės tinka, galite išsisaugoti šį paveiksliuką ir atsispausdinti. Tiesa, aš ne kokia kompiuteristė, tai man atsipausdinti pavyko per Paint programą, nustačius portreto variantą (vajė, jau žinau, ką kitiems metams pasižadėsiu, daugiau ir kompiuteriniais dalykėliais pasidomėti) :)

 

             

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK