Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-11-27

Kartais net ir visiška smulkmena gali sveikinimą paversti daug jaukesniu, šiltesniu ir mielesniu! :)

Kartais net ir smulkmena gali sveikinimą paversti daug mielesniu, jaukesniu ir šiltesniu :)

Susikūrus orginalų antspaudą, smagu juo pažymėti sveikinimus patiems artimiausiems ;)

    

  Šaltas snieguotas vakaras. Prie didelio didelio židinio sėdintis Kalėdu senelis. Ir toks žalias elfas su didelėmis ausytėmis dėliojantis antspaudus ant kiekvieno jau parašyto laiškelio mažiesiems neklaužadoms. Mintis atplaukusi tiesiai iš pasakos, bet kokia ji žavi ir spinduliuojanti šventine nuotaika! O dar smagiau, kad tokiu elfu gali būti kiekvienas! :) Tereikia pasirūpinti bent keliais vyno kamščiais, kurių, tikiu, ilgėjant vakarams taip pat daugėja ir pasigaminti savo unikalų antspaudą, kuriuo vienas du ir visi sveikinimai bus spalvingai nutipenti :)

 


KAIP TAI  ĮGYVENDINTI:


• Pasiruoškite vyno kamščių, spalvotų dažų, teptuką ir aštrų peiliuką. Visai nedaug tų priemonių reikia tokiam gražiam tikslui įgyvendinti :)
• Ant kiekvieno vyno kamsčio išsipjaukite norimą figūrėlę. Kokią tik norisi, žvaigždę, eglę, širdelę, o gal savo inicialus!
• Teptuku dailiai užtepkite norimos spalvos dažus ant figūrėlės ir bandykite formuoti antspaudukus. Tiesa, kuo dailiai ir lygiau užtepsite, tuo gražesni jie pavyks, nes aš kartais mėgstu taip tep lep, bet čia, pasirodo, šitas mano bruožas netinka :)

 

             

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK