Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-12-17

    Kiekvienais metais prieš Šv. Kalėdas tyliai mintyse susidėlioju  norų sąrašą, ir tikrai ne todėl, jog vyliuosi, kad Kalėdų senelis ims ir netikėtai perskaitys mintis, bet įdomu, kiek per metus tas sąrašas pailgėjo ar patrumpėjo (kažkaip tik ilgėja). Bet šiemet viskas kiek kitaip. Didžiausią dovaną jau gavau – turėjau galimybę bent kelias dienas praleisti su mylimiausia sesute Londone! Liūdna, tačiau šiemet ji per šventes liks ten, todėl tos dienos, praleistos kartu bent lašeliu atpirko jau spėjusį susikaupti ilgesį (ach, šioje vietoje aš labai sentimentali, nes, sesyte, trūūūksta man labai tavęs čia!):) 

  Nors Londone svečiavausi pirmą kartą, bet nutuokiu, kad tikrai ne paskutinį, nespėjau visko ir visur iššniukštinėti. Kur čia spėsi, kai šis miestas toks didelis ir gražus, kad jame praleistos kelios dienos prilygsta labiau kelioms valandoms. Man, kaip kalėdinei poniutei, tos valandos buvo nuostabios, nes visas Londonas jau taip gražiai išsipūstęs, toks šventinis, su didžiausiu nekantrumu laukiantis atskubančių švenčių!                                             

  Akimirkos iš Trafalago aikštės ir Oksfordo gatvės, žavu, tiesa? :) Tie burbulai naktį atrodo magiškai.

   O čia vaizdas dieną :)

 

                          

 

   Netrūksta ten ir Kalėdomis kvepiančių mugių, tokių ryškių, spalvingų, su ore tvyrančiais karšto šokolado ir vyno kvapais! :) Labai smagi nuotaika pasitiko Winter Wonderland‘e, kuriame tik ir girdi ne tik mažųjų, bet ir suaugusiųjų juoką, matai besišypsančius veidus ir  linksmai žioplinėjančią minią :)

 

 

    O šie apelsinų, citrinų, cinamono vainikai yra mano nedidukas atradimas, kurį tikrai įgyvendinsiu ir savo namuose. Galbūt dar ir per šią savaitę suspėsiu bent vieną tokį nuostabiai kvepiantį gražuolį pasigaminti, svarbu bent vienai kitai valandai išlipti iš jau ganėtinai įsisiūbavusio šventinio  pasiruošimo šurmulio :)

 

             

 

    Ir dar šiek tiek akimirkų iš mūsų pasivaikčiojimo Londone. Jis toooks didelis, tikėjausi, kad pavargsiu, bet pavargau triskart daugiau, nei planavau :)) Bet užtat pamatyti vaizdai ir patirti įspūdžiai liks ilgam ilgam.

 

 

    Žinoma, su savo mylimiausia jau spėjome pasiplanuoti, kaip vieną saulėtą vasaros ar pavasario dieną prie Tower Bridge gersime kavutę su mielais širdžiai plepesiukais :) Ten iš tiesų nuostabi vieta, man bene labiausiai patikusi.

 

  

   Londono akis! Ja taip ir nepasisukau, kažkaip tą akimirką sudvejojau, o dabar gailiuosi ir patyliukais baru save. Nieko, šito reikalo nepamiršiu ir dar kada sugrįšiu. 

 

 

Ponas Big Benas!

 

                      

    Nepamirštas liko ir China Town, nors jis tikrai nedidukas, bet likimo sausainėlių atrasti visai nesunku :) Tikiuosi, mano talentai tikrai atsiskleis ir bus įvertinti, ughuuu, cukrinuk, dar labiau stengsiuosi dėl tavęs, kad atrastum dar daugiau pačių šauniausių pasaulyje šeimininkučių ir virtuvės mylėtojų! :)

 

 

   Ir žinot, kas man dar labai labai patiko, dėl ko būtinai turiu grįžti pavasarį arba vasarą? Ogi parkai! Tiksliau juose smagiai žioplinėjančios žvitruolės voveraitės. Jau įsivaizduoju, kaip abi su sese pasitiesusios pledą ir susiruošius pilną pintinę skanumynų leidžiame popietę tokių draugių apsuptyje! Rimtai, turėtų būti nerealu :)

 

 

    Negaliu nepaminėti  ir fish and chips, kurie taip pat buvo paragauti! Nors ir nėra čia kažkas labai jau ypatingo, tačiau sėdint tikrame angliškame pub‘e, gurkšnojant gardų alutį ir po visos dienos vaikščiojimo vakarieniaujant, tai buvo kažkas nuos – ta- baus! :)

 

 

    Iki kito karto Londone, aš dar pažadu grįšti! Sesyte, o Tavęs laukiu čia, kad ir vėl galėtume kada panorėjusios gerti kartu kavą, vakarais žiūrėti filmus ar tiesiog parke atsinešusios sumuštinių kalbėti iki begalybės! Man ramiau, kai patys artimiausiai būna šalia :)

 

                              

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK