Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-05-09


 Visai šalia Trakų yra įsikūręs nuostabus alpakų ūkis, kuriame naujų įspūdžių patirs ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Šis ūkis yra puiki mintis neturintiems daug laiko, bet norintiems bent kelioms valandoms atitrūkti nuo miesto ritmo ir pabūti gamtos apsuptyje. Tikrai! Čia tokia gera aura, kad norisi užsibūti ilgiau, nei planavai. Tik svarbu nepamiršti, kad prieš atvykstant būtina pasiskambinti telefonu ir sutarti, kuriuo laiko bus vedamos ekskursijos bei kada galima atvykti.

 

 


Ką rasite šiame ūkyje? Alpakas ir ne tik jas! Ūkyje gyvena ir nemažai mažesnės bei didesnės veislės šunų. Taip pat visai šalia yra nuostabus ežeras, kuriame galima ne tik pabraidyti, bet ir sutikti didžiulę gulbę, o mažiesies padaužoms rasite ir sūpynes.
Naujos žinios apie alpakas. O jų tikrai bus daug! Šeimininkai noriai papasakoja apie šiuos gyvūnus ir atsako į visus dominančius klausimus.
Alpakų maitinimas. Alpakos labai mėgsta būti maitinamos, tad vos tik pamačiusios lauktuves, per sekundę gali tapti geriausiomis draugėmis! Ūkyje už 1 € galima įsigyti indelį su jau paruoštomis/nuplautomis morkomis, kurias noriai skanauja ne tik alpakos, bet ir vaikai.
Alpakų ūkis internete: http://www.alpakostrakai.lt/ Čia rasite visą reikiamą informaciją.

 

         

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK