Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-02-21

Turbūt, paprastesnio deserto ir nesugalvosi: vos keli ingredientai, vos kelios minutės ir uoplia! :)

                                                                                 

  Jau ne kartą esu bandžiusi gaminti tokius ale ledus iš šaldytų bananų tyrės ir jie visada pavykdavo puikiai. Beveik kaip tikri ledai, tik šiek tiek kitokie: mažiau kaloringesni, draugiškesni figūrai, sveikesni ir ypač paprastai pagaminami. Šaldyti bananų kąsniukai, pasirodo, taip pat yra ne ką prastesnis pasirinkimas, kai norisi tokio lengvo šalto vos kelių minučių deserčiuko. Man tikrai patiko ši mažytė improvizacija, nes jau tokia nedraugiška esu ledų, pyragų, pyragėlių, sausainių, saldainėlių atžvilgiu, kad uh. Mieliau bulvinį blyną sukirsčiau nei pyrago gabaliuku pasimėgaučiau (gė-da pe-lė-da) :)

 


INGREDIENTAI:


•    Keli bananai;
•    Keli šaukšteliai riešutų sviesto;
•    Sauja 5 grūdų dribsnių.


KAIP GAMINTI:


1.Nuluptus bananus supjaustykite norimo dydžio gabaliukais. Aš dariau tokius vidutinius, kad nebūtų nei per maži, nei per dideli :)
2.Bananų gabaliukus aptepkite riešutų sviestu ir apvoliokite tarp dribsnių.
3.Paruoštus kąsnelius dėkite į šaldymo kamerą kokioms 20 min, kol bananai lengvai sušals. Jei nesinori šaltų kąsniukų, galite valgyti iškart pagamintus, nebededant į kamerą. Tiesa, jei ištrauksite iš kameros, tai patariu suvalgyti per daug ilgai nelaukiant, nes bananai paskui lengvai patęžta ir praranda žavesį:)

 

   

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK