Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2022-03-14

Smagi, įtraukianti ir lavinanti veikla mažiesiems nuotykių ieškotojams! 

 

 Mažų rankučių atradimai arba penkių minučių idėja, kuri tikrai labai patiks mažiesiems herojams - nuotykiams prireiks tik prožektoriaus ir šiek tiek smalsumo! Šį kartą mūsų veikloje karaliauja vėliavos, gyvūnai, raidės bei skaičiai - atspausdinome paruoštus lapus, juos suklijavome, iškirpome ir šviečiant su prožektoriumi skubėjome tikrinti, kas kuriame inde slepiasi. Tai lavinanti ir įtraukianti veikla, kurios metu ne tik galima nenuobodžiai pažinti raides bei skaičius, bet ir gyvūnus bei vėliavas, kurioms skyrėme didžiausią dėmesį - atrandant jas pasikalbėjome apie Ukrainą ir taip labai susivienijusį pasaulį. 

 

 

 

Veiklos korteles spausdinome su Epson EcoTank spausdintuvu, su kuriuo spalvotų nuotykių niekada nepritrūksta. Šiuo metu Epson draugauja su žinomu bėgiku Usain Bolt, kuris yra ne tik greičiausias žmogus pasaulyje, bet ir aštuonis kartus  olimpinių žaidynių aukso medalio laimėtojas, tad savo Creative Corner turi naują žaidimą vaikams - atsipausdinus jau paruoštus paruoštukus, mažieji galės tapti pačiais tikriausiais bėgikais - pasigaminti knygelę, medalius bei bėgiko numerį. Sakiau, su Epson spalvotų nuotykių tikrai netrūksta! 

 

   Išsisaugokite viršuje esančias korteles ir jas atsispausdinkite - lapų su stiklainiais atsispasudinkite daugiau, tiek, kiek naudosite kitų lapų su raidėmis, skaičiais, vėliavomis bei gyvūnais. 

 

 

Reklama | EPSON 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai