Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2023-08-22

Lankytinos vietos, kurios patiks visai šeimai - įdomios ir tikrai įtraukiančios į nuotykius bei atradimus. 

 

 Keliaujame su vaikais po mano gimtąjį ir begalo mylimą Panevėžį! Drauge su Adele prieš kelias dienas leidomės į nepamirštamus nuotykius, kurių metu ne tik daug pamatėme, atradome, bet ir patyrėme – Panevėžys Now komanda yra paruošusi net tris skirtingus pasiūlymus, kuriais kviečia praleisti savaitgalį Panevėžyje. Mes pasirinkome “Gyvas Panevėžys”, kuris yra skirtas būtent keliaujantiems su vaikais. Skubame dalintis apie kiekvieną vietą trumpai ir išsamiai!  

 

 Bistrampolio dvaro gyvūnų ūkis. Šis ūkis neabejotinai patiks visai šeimai – jame galima pamaitinti ir susipažinti su danieliais, įvairiausių veislių avimis ir ožkomis, alpakomis, lamomis, Šetlando poniais, grakščiaisiais povais ir daugeliu kitų gyvūnų. 

 

 

 

 

  Gabrielės Petkevičaitės – Bitės viešoji biblioteka. Ši biblioteka yra viena mano mylimiausių vietų Panevėžyje – šioje bibliotekoje karaliauja ne tik gausybė knygų, bet ir yra daugybę interaktyvių veiklų visai šeimai. Bibliotekoje nuolat yra rengiami įvairūs edukaciniai renginiai vaikams ir šeimoms, taip pat yra nuostabus pojūčių kambarys, kuriame smagu praleisti laiką ne tik mažiesiems. Ir dar. Jame yra fantastiškas Gabrielės Petkevičaitės - Bitės erdvė, kurioje galima apžiūrėti jos rašomąją stalą ir leistis į daugybę interaktyvių pažinčių su rašytoja. Pažadu, iš čia greitai nesinorės išeiti!

 

 

 

 


  Raktų medis. Mūsų šeimai šis medis labai nostalgiškas, nes ant jo yra pakabintas ir mūsų vestuvių raktas – tai išties unikali vieta - keliais tūkstančiais raktų pasipuošęs medis dovanoja energiją visiems jį aplankiusiems praeiviams. P.S. Visai šalia medžio esančioje „Seklyčioje prie uosio“ galima apžiūrėti dailės parodą, taip pat pavaikščioti gatvelėje išlikusiu senuoju akmeniniu grindiniu.

 

 

 


  Panevėžio kraštotyros muziejus. Į šį muziejų visada labai gera sugrįžti – jame gausu nuo istorijos bei gyvūnijos pažinimo iki įtraukiančių istorinių, archeologinių, gamtos, etnografinių bei kalendorinių švenčių edukacijų visai šeimai. Tai vienas seniausių Lietuvos regioninių muziejų, kuris kviečia drauge keliauti laiku atminties bei pažinimo takais. Pati ekspozicija labai įvairiapusiška ir įdomi, tad tikrai verta apsilankyti ir muziejuje praleisti ne vieną valandą. 

 

 

 


  Skaistakalnio parkas. Šis parkas puikuojasi ne tik savo šimtamečiais medžiais bei nepaprastais jaukiais takais pasivaikščiojimui, bet ir puikia žaidimų erdve mažiesiems keliautojams. 

 

 


   Wake Panevėžys parkas patiks visiems pramogų mėgėjams – drauge su Adele paplaukiojome vandens dviračiais ir pasimėgavome ramiu laiku Ekrano mariose. 

 

 


  Aukštaitijos siaurasis geležinkelis. Šį kartą leidomės į edukacinę programą su Siauruku, kurios metu turėjome išties įdomią ekskursiją, apžiūrėjome riedmenų ekspoziciją, važiavome Siauruku iki garvežinės, pasivažinėjimo rankine drezina ir drauge su kitais mažaisiais keliautojais pasižiūrėjome edukacinius – animacinius filmukus. Labai patiko!

 

 


  Gamtos mokykla. Šią mokyklą yra tekę lankyti man, tad visada labai gera sugrįžti ir pasimėgauti akimirkomis joje. Mokykloje yra įkurtos išskirtinės edukacinės erdvės ir mini zoologijos sodas, kuriame galima susipažinti su daugiau nei 50 gyvūnų rūšių. Nepaprastai jauki erdvė, kurioje norisi pabūti ilgiau. 

 

 


  Idėjų parkas bunkeris. Šiame bunkeryje lankėmės pirmą kartą ir drąsiai rekomenduojame – tai išties unikali vieta, kurioje susipina gamta, istorija bei pramogos. Nuo 1969 m. šioje teritorijoje veikė Sovietų Sąjungos atsarginė karinė ryšių bazė, vadavietė, valgykla ir slėptuvė požeminiame bunkeryje.  Taip pat čia galima surengti ir iškylą – parke yra net šašlykinės. 

 

 


  Senvagė ir Nevėžio upė. Tai yra miesto širdis, kurioje ne tik smagu pasivaikščioti, bet ir pasimėgauti ramybe pačiame miesto centre. P.S. Visai šalia jos yra ir žaidimų erdvė, tad vaikams čia tikrai labai patiks. 

 

 


  Kultūros ir poilsio parkas. Išduosiu paslaptį, jame yra pati didžiausia žaidimų aikštelė vaikams – nusiteikite, kad iš ten greitai tikrai neišeisite. Pats parkas yra padalintas į dvi zonas – aktyvaus ir ramaus poilsio, tad jame veiklos nepritrūks visai šeimai. 

 

 


  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje “Romantic”. Šis viešbutis yra  yra įsikūręs atnaujintame istoriniame malūne, pačiame Panevėžio miesto centre. Jame ne tik jaukūs kambariai, išskirtinė aplinka, bet ir nepaprastai skanus maistas bei gausūs pusryčiai. 

 

 


  Pietūs “Pizza di Napoli” – picerija, kurioje picos yra kepamos malkomis kūrenamoje krosnyje. Tai vienos skaniausių picų Panevėžyje – tikrai patiks visai šeimai. 

 


  Pietūs “Cordo 22” – tobula vieta nuo miesto šurmulio, kurioje karaliauja ne tik išskirtinis, kokybiškas maistas, bet ir labai malonus aptarnavimas. 10/10! Labai patiko. P.S. Yra ir žaidimų aikštelė vaikams.  

 

 


   Kavos pertraukėlė Kapučino ir šimtalapių namuose – jauki kavinukė parke, kurioje malonu pasimėgauti gera kava bei skaniais šimtalapiais. 

 

Reklama | Panevėžys Now


 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai