Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-08-24

 

 Mano močiutė visada sako, kad nėra geresnio laiko puoštis nei dabar. Ir nesvarbu, kokia nuotaika ar ką veiki, užsidėjus mėgstamą papuošalą ir pasikvėpinus skaniausiais kvepalais diena įgyja magijos. Ir tuo netikėti tiesiog neįmanoma, nes jai jau 93 metai, bet vis dar jaunatviška, pasipuošusi, išsikvėpinusi ir nuolat su šypsena. Tokia stengiuosi būti ir aš. Geri kvepalai ir elegantiškas laikrodis yra mano kiekvienos dienos magija, todėl kai kurjeris atkeliavo su naujuoju Daniel Wellington Classic Petite laikrodžiu mano laimei nebuvo ribų. Trumpai papasakosiu kodėl.

 


 Visų pirmą, šis laikrodis yra mažesnio ciferblato, todėl ant rankos atrodo itin elegantiškai. Ir tikrai, pažiūrėjus iš šono atrodo visiškai paprastas, bet kartu turintis tik jam būdingą žavesį. Įspūdį paliko ir itin paprastai pasikeičiančios apyrankės – nors laikrodis tik vienas, bet apyrankių gali turėti kelias ir kaskart džiaugtis nauja laikrodžio variacija! Smagu, tiesa? Nors kaina ir nėra mažaa, bet laikrodis tikrai kokybiškas.

 ***Ir dar! Iki 2017 m. rugpjūčio pabaigos su kodu "cukrinis" visiems laikrodžiams taikoma 15 % nuolaida, o perkant iki rugpjūčio 28 d. - gausite ir antrą apyrankę dovanų.

 

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai