Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-07-08

Stilingi, kokybiški bei už prieinamą kainą drabužiai, kurie patinka net ir išrankiausiems vaikams!

Stlingi, kokybiški ir už prienamą kainą drabužiai, kurie tikrai patinka net ir išrankiausiems vaikams.

 

 Aš tikrai esu ta mama, kuri eidama į parduotuvę apsipirkti sau, dažnai grįžta su pirkiniais vaikui, tad natūralu, kad Adelės spinta nuolat pilnėja vis naujais ir naujais deriniais. Tačiau jau kuris laikas kur kas mieliau apsipirkinėju internetu dėl kelių labai paprastų priežasčių – taip greičiau, lengviau, patogiau ir tikrai randu viską, ko man prireikia. Ir kiek laiko susitaupo! Vos Adelė užmiega galiu ramiai įsitaisyti ant sofos su telefonu rankose ir panaršyti mėgstamose elektroninėse parduotuvėse, be jokių eilių susidėti patinkančius pirkinius į krepšelį ir jau kitą dieną jais džiaugtis. Dar didesnis džiaugsmas, jei kurjeris siuntinius pristato tuo metu, kai vyro nėra namuose – nereikia jo gąsdinti nesibaigiančiais pirkiniais, kurių, turiu prisipažinti, išties būna.

 

 


  Viena mano mėgstamiausių elektroninių parduotuvių yra pigu.lt, kuri pasižymi plačiu prekių asortimentu ir dažniausiai puikiais pasiūlymais, ne kartą padėjusiais sutaupyti apsiperkant ekonomiškiau. Iš ten pat mielai perku net drabužius Adelei! Čia tikrai lengva atrasti tai ko ieškai vos per kelias minutes - visi drabužėliai suskirstyti ne tik pagal amžių, lytį bei dydį, bet ir pagal sudėtį, spalvas, drabužio tipą ir, žinoma, gamintoją. Tiek aš, tiek Adelė jau spėjome pamilti Cool Club (pigu.lt/lt/puslapis/cool-club) drabužius, skirtus kūdikiams bei vaikams. Jie yra išties aukštos kokybės, patogūs, dailaus dizaino bei už prieinamą kainą. Taip pat renkantis šio gamintojo drabužius visada esu tikra, kad pasirinksiu tinkamą dydį ir nereikės pergyventi, kad pirkinys netinka. O svarbiausia, šie drabužėliai patinka vaikams! Tikrai. Nors Adelė dar maža panelė, bet jau ne visus drabužius mielai dėvi, tad Cool Club dar nei karto nenuvylė – drabužiai pritraukia dėmesį spalvomis, nuotaikingais paveikslėliais bei žaismingomis detalėmis. Ir visada atrodo stilingai!

 

 


 Cool Club drabužių bei avalynės asortimentas yra išties platus – galima atrasti derinių, tinkančių visoms progoms - tiek besiruošiant į mokyklą ar darželį (šis pasiruošimas reikalauja daugiausiai pastangų, tad ir vėl pigu.lt skuba į pagalbą su plačiu asortimenu pigu.lt/lt/vaikams-ir-kudikiams/prekes-mokyklai), tiek ieškant drabužių ypatingoms progoms ar būsimoms atostogoms. Planuodamos savo atostogas taip pat pasirinkome kelis derinius būtent iš Cool Club, kurie puikiai tiko ne tik mūsų laikui pajūryje, kai karštą saulę neretai keisdavo vėsus vėjas, bet ir besiruošiant darželiui. Visi drabužėliai yra laisvalaikio stiliaus, patogūs, praktiški ir kartu stilingi.

 

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai