Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-11-19

 Kol su vyru gyvenome tik dviese apie skalbinius niekada per daug nesusimąstydavome, tačiau, pasirodo, gimus vaikui šie reikalai pasidaro kur kas rimtesni. Mažos talpos skalbimo mašina greitai tampa tokia maža, kad prisipildo skalbinių vos per vieną dieną, o nuolat kambaryje stovinti džiovyklė tiesiog pradeda erzinti. Ir tada supranti, kad laikas keisti skalbimo mašiną į didesnę ir būtinai su džiovykle. Dabar, kai jau kelis mėnesius namuose džiaugiamės naująja LG F2J7HG2W skalbimo mašina - džiovykle su LED jutikliniu ekranu, galiu drąsiai teigti, kad daugelis nuomonių apie tokio modelio skalbimo mašinas tėra mitai. O jų yra net keletas!

 


•Mitas Nr. 1. Užima daug vietos. Tikrai ne! Mūsų skalbimo mašina vos kiek didesnė nei turėta prieš tai, tad laisvos vietos liko lygiai tiek pat, kiek buvo iki tol. Kur kas daugiau vietos užimtų, jei pasirinktume tiek skalbimo mašiną, tiek džiovyklę atskirai, tad du viename variantas yra kur kas praktiškesnis vietos atžvilgiu.
•Mitas Nr. 2. Naudoja daugiau elektros sąnaudų. Naujausios skalbimo mašinos su džiovyklės funkcija tikrai tausoja elektrą, tad didelio skirtumo tarp senosios ir naujosios skalbimo mašinos suvartojamų elektros sąnaudų nepastebėjome.
•Mitas Nr. 3. Sugadinti skalbiniai. Skalbimo mašina pas mus veikia išties dažnai, tačiau dar nei karto neteko išsitraukti sugadinto, praradusio spalvos ar labai susiglamžiusio drabužio tiek tiesiog skalbiant, tiek naudojant skalbimo ir džiovinimo funkcijas.
•Mitas Nr. 4. Yra mažai programų. Šiuolaikinės skalbimo mašinos – džiovyklės tikrai gali didžiuotis progamų gausu. LG F2J7HG2W skalbimo mašinoje – džiovyklėje yra tokios programos, kaip atšviežinimas, antialerginė, medvilnė, medvilnė dideliems skalbiniams, lengvas skalbimas, mišri įkrova, sporto apranga, greitasis 30 minučių skalbimas, dėmių valymas, skalbimas ir džiovinimas, plovimas garais – kūdikių drabužių priežiūra, pilnas džiovinimas ir kt.
•Mitas Nr. 5. Skalbimo mašina – džiovyklė garsiai veikia. Visiškas mitas! Nei skalbiant įprastai, nei vėliau džiovinant skalbimo mašino – džiovyklė tikrai neveikia garsiau nei įprasta skalbimo mašina.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai