Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-06-21

Puikiai pritaikyta poilsiavietė poilsiui su vaikais, įsikūrusi šalia Ludožio ežero.

 

 Lietuvoje tikrai yra nepaprastai gražių, sutvarkytų ir puikių vietų šeimoms, į kurias visada smagu grįžti dar ir dar kartą. Viena tokių yra visai šalia Salako įsikūrusi Luodžio ežero poilsiavietė, kuri kasmet  ne tik gražėja, bet ir tampa vis labiau pritaikyta kokybiškam poilsiui su vaikais. Kuo man ši vieta taip patinka? Skubu papasakoti!
 Visų pirma, man labai patinka ežero pakrantė, kuri tikrai lėtai gilėja, tad vaikai saugiai gali maudytis vandenyje. Tai vieta, kurioje smagu mokyti mažuosius plaukti naudojant įvairias plaukimo priemones, galima leisti jiems žaisti vandenyje ar sugalvoti įvairių pramogų jame. Vienintelis minusas, kad šalia vandens nėra tiek daug smėlio, tad su smėlio pilių statymų kiek sudėtingiau.

 


 Luodžio ežero poilsiavietėje yra nedidelė žaidimų aikštelė vaikams, taip pat yra padarytos laipynės bei krepšinio aikštelė. Tiesa, krepšinio aikštelė jau kiek apleista ir norisi jos atnaujinimo, tačiau suaugusiems bei vaikams pažaisti tikrai nėra kliūčių. Taip pat poilsiavietėje yra nepaprastai gražus pušynas, kurio apsuptyje galima ne tik surengti nepamirštamą iškylą, bet ir pasimėgauti tyliu pušų ošimu. Čia yra ne tik pavėsinės su paruoštomis laužavietėms, tačiau ir visai šalia ežero yra išsidėsčiusi atskira stalų bei suolų zona. Tiesa, laužavietės yra tokios, kad juose galima be vargo pakabinti aliuminį puodą ir jame išsivirti troškinį ar kokią sočią sriubą. Patikėkite, vaikams tai bus tikras atradimas!

 


 Taip pat visai šalia poilsiavietės yra Salako Ozas, tad kartu su mažaisiais galima leistis į kupiną nuotykių pasivaikščiojimą šiuo pažintiniu taku.  Tai kilometro ilgio vingiuotas pylimas, apaugęs eglėmis ir pušimis – jame rasite paukščių stebėjimo bokštelį, taip pat informacinius stendus apie šią vietą. Pačioje poilsiavietėje tarp pušų yra tikrai puikus kelias mėgstantiems pasivažinėti riedučiais, paspirtukais ar dviračiais. O norintiems šiek tiek pailsėti skaitant knygą ar tiesiog klausantis vietinių paukščio čiulbėjimo yra pakabinti mediniai hamakai tarp pušų.

 

    

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai