Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-07-25

Nepaprastai žavi vieta, į kurią sugrįžti norėsis visai šeimai.

 

 Kartu su Adele dieviname neplanuotas keliones po Lietuvą ir tikrai dažnai pavyksta atrasti nepaprastų vietų, iš kurių ne tik parsiveži šypseną, bet ir palieki jose dalelę savo širdies. Šį kartą mums taip nutiko alpakų ūkyje, įsikūrusiame Šiaulių rajone, Dargaičių kaime. Likome sužavėtos ne tik mes, bet ir mano mama – visko tiek daug, taip tvarkinga, prižiūrėta, kad tikrai norisi grįžti dar ir dar kartą. Įspūdžiai patys geriausi! Ir dar, pats Dargaičių kaimas yra nepaprastai žavus, tad viena iš pramogų – pasivaikščiojimas po jį. Kaimas tikrai nedidelis, vienas ir tas pats keliukas, bet eidami galėsite pasigrožėti tikrai autentiškomis kaimo sodybomis.

 


 Ką rasite šiame ūkyje? Alpakas! Ir ne tik jas! Ūkyje yra įsikūręs ir mini zoologijos sodas, kuriame gyvena net 15 skirtingų gyvūnų rūšių, tad čia rasite lamas, kupranugarį, šinšilas, triušiukus, asiliukus, Kveslando salų avytes, olandų miniatiūrinius ožiukus, mažiausią pasaulyje veislės Falabella arkliuką, afrikinius stručius, Jokūbo avytes, Koburgo lapines avytes, Hailendų veislės karvutę, arabų veislės žirgą, juodnoses avis ir kitus. Visai šeimai bus tikrai smagu vienoje vietoje pamatyti tiek daug gyvūnų, kurie yra nepaprastai draugiški visiems juos aplankusiems svečiams.

 


 Kitos pramogos. Alpakų ūkyje taip pat yra ir kitų pramogų – apžiūrėjus gyvūnus, vaikai gali pajodinėti su poniu, pasivažinėti elektrinėmis mašinėlėmis, pasisupti ar pažaisti smėlio dėžėje. Taip pat čia rasite pavėsines, tad galite surengti ir nepamirštamą iškylą gamtoje! Galite pasiimti užkandžius su savimi arba įsigyti vietoje – tikrai platus pasirinkimas tiek užkandžių, tiek kavos bei ledų.

 

 


 Gyvūnų maitinimas. Gyvūnėlius leidžia maitinti – maistą galite nusipirkti vietoje, tikrai nemažas indas kainuoja 1 €. Vaikams tai nepamirštamos akimirkos!
 Ar grįžtume dar kartą? Tikrai taip! Ir būtinai tai padarysime.

 

 


 Kaina: vaikams iki 3 metų nemokamai, 3-18 metų vaikams, senjorams, neįgaliesiems – 3 eurai. Suaugusiems – 4 eurai. Pajodinėjimas poniu – 1 €. Pasivažinėjimas elektrinėmis mašinėlėmis – 2 €.
  Darbo laikas: sezono metu (05.01-10.01) dirba kasdien nuo 11 iki 18 val., ne sezono metu dirba savaitgaliais ir švenčių dienomis 11 - 16 val.
 Kur jį atrasti: Šiaulių raj., Gruzdžių seniūnijoje, Dargaičių kaime.
 Aplakų auginimas internete: www.alpakuaginimas.lt

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai