Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-08-28

Nuostabi vieta, kurioje galima praleisti, jaukų bei įsimintiną laiką su šeima.

 

 Pakruojo dvaras tikrai yra vienas gražiausių bei įsimintiniausių dvarų Lietuvoje, į kurį norisi grįžti dar ir dar kartą. Ir aš grįžtu. Kasmet. Jau daugiau nei dešimt metų! Iki šiol pamenu tą pirmą kartą, kai netikėtai važiuodamos pro šalį užsukome su mama ir močiute – dvaras tikrai neatrodė taip, kaip atrodo dabar, bet jis turėjo kažką tokio, kas privertė pamilti jį iš pirmo žvilgsnio. Ir ilgam! Dabar dvaras gerokai paaugęs, pilnas veiklos visai šeimai, tad tai dar viena nepaprasta vieta, į kurią būtina nuvažiuoti su vaikais. Ir ne tik su jais! Romatiškam laikui jis taip pat labai tinka.

 


 Ką rasite šiame dvare? Šiame dvare rasite tikrą dvarišką gyvenimą! Klasicistinio stiliaus Pakruojo dvaras yra didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas Lietuvoje, įtrauktas į Lietuvos kultūros paveldo objektų, tad jame rasite dvaro rūmus, nuostabų parką, malūnininko namą, vandens malūną, technikos muziejų, paukščių ekspoziciją, žirgyną ir daug kitų erdvių.
 Viešbutis. Pakruojo dvare yra įsikūrę net du viešbučiai, tad tikrai labai rekomenduoju praleisti bent vieną naktį ir pajusti tikrą senų laikų dvasią.  Klasicistinio stiliaus centriniuose Pakruojo dvaro rūmuose  yra 11 Barono svečiams skirtų kambarių, kurie atveria duris visiems, norintiems ypatingo laiko ir istorija alsuojančios prabangos. Pati Baronienė kūrė jų subtilų boutique stiliaus interjerą, o Baronas prižiūrėjo, kad rezultatas atitiktų visus jo dvariškus įnorius. Malūnininko name įsikūręs viešbutis yra ant Kruojos upės kranto, taip pat su senų laiku interjeru bei atsmosfera.

 


 Renginiai. Pakruojo dvare tikrai netrūksta renginių, kurie puikiai tinka aktyviam laikui su šeima. Šią vasarą dvare vyksta nuostabus gėlių festivalis “Vasarvidžio nakties sapnas”, pažadu, kad tiek daug gėlių tikrai niekur kitur nerasite!
 Pramogos. Jų dvare tikrai netrūksta! Tiek mažoms, tiek didelėms damoms tikrai patiks Kostiuminėje išsimatuoti senovines sukneles. Žirgyne galima pajodinėti žirgais, taip pat pasivažinėti autentiškomis XIX a. pab. karietomis po dvaro apylinkes. Dvaro malūne veikia ir dvaro kinas, kur žvakių šviesoje rodomi įvairūs filmai – nuo istorinio filmo apie pakartotą Vytauto Didžiojo žygį prie Juodosios jūros iki romantiškos juostos tik dviems. Dvaro ūkyje mažieji dvaro svečiai galės susipažinti su avimis, ožkomis, triušiais, vištomis, žąsimis ir kitais mielais naminiais paukščiais ir gyvulėliais. Taip pat dvare yra galimybė susipažinti su senaisiais amatais. Mėgstantiems alų, dvare vyksta ir Alaus kelio programa. Taip pat įvairių renginių metu mažiesiems yra rodomi spektakliai. Mėgstantiems techniką tikrai patiks Technikos muziejus, įsikūręs dvare. Pramogų tikrai yra ir dar daugiau, tad nuobodžiauti čia nėra kada.

 


 Darbo laikas: po Pakruojo dvarą pasivaikščioti galima užsukti bet kada, tačiau viešbutis bei restoranas dirba nustatymos darbo valandomis. Viešbučio administracija dirba kasdien nuo 9 val. iki 18 val. Dvaro restoranas darbo dienomis bei sekmadieniais dirba nuo 12 val. iki 20 val., penktadienį bei šeštadienį – 12 val. – 22 val.
 Kur jį rasti: Parko g. 1, Pakruojis.

 Pakruojo dvaras internete: www. pakruojo-dvaras.lt

 

   

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai