Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-08-06

                                 Meilė skaito tolimiausių žvaigždžių raštus...Lucius Annaeus Seneca

 

 

  Meilė vestuvėse visada tvyro ore. Ją galima pamatyti laimingų jaunųjų akyse, šiltuose apsikabinimuose ir nedrąsiuose bučiniuose, pajausti svečių šypsenose ir skambiame juoke, muzikos garsuose ar net pievų gėlese. Tą dieną gera visoms šalia esančioms širdims. Gera buvo ir man matyti vieną geriausių draugių skrajojančią savo laimės akimirkoje, kuri, tikiu, tęsis visą gyvenimą, nepaisant tų kartų, kai elgtis reikės taip kantriai, kaip tik jų meilė pareikalaus. Ir tikrai tikiu, kad kartu jie visuomet gyvens vienas kito širdyse, kurias vadins savo namais. Drauge, dar kartą linkiu viso to! :)
  O vestuvės buvo gražios. Jaukios. Ir su mielomis detalėmis, prie kurių pirštų galiukais prisidėjau ir aš. 

 

 

            

 

    Tamdadam... kokia gi šventinė iškyla be užkandžiukų? O šie dar mano gaminti (lapės snapės kailiukas net blizga iš laimės)! Labai didžiuojuosi, nes tai buvo nemenkas iššūkis, tiksliau pats rimčiausias ir atsakingiausias, bet įveikiau ir visai neprastai. Žinau, gal ir per daug džiaugiuosi, bet ir maži pasiekimai yra pasiekimai :) O užkandžiukai buvo tokie:


 ... sumuštinukai. Šie ypač paprasti, bet įsukti į kepimo popierių ir papuošti juostele, tampa visai dailiu stalo akcentu. Ir skaniu! :)

 

 

 

.... tortilijos krepšeliai su malta mėsa ir alyvuogėmis. Tokie mažyčiai ir netvarkingai dailūs :)

 

 

    

 

 

....keksiukai. Dviejų skonių: vasaros mėgstamiausi su kumpeliu ir mėlyno pelėsio sūriu bei tikri keksiukai veteranai su varške, kumpeliu bei pomidoriukais!

 

 

       

 

 

   Taip, taip, daug užkandžiukų nebuvo prigaminta, nors virtuvėje sukinėjausi kelias drūtas rimtas valandas, tačiau viską gaminau su didžiausia meile ir rūpesčiu, kiekvienas kepinukas buvo rūpestingai išmyluotas bei pristatytas ant iškylos padėkliukų :)

 

 

 

     Laiminga ir savimi patenkinta,
            B.

 

P.S. Suknelė ne balta, o rausva! Efektai "pasidarbavo" :)

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK