Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-09-12

 

 Coco Chanel yra sakiusi „If You are sad, add more lipstick and attack“. Ir tai tiesa, kai pasidažai, paryškini savo bruožus, jautiesi ne tik gražesnė, bet ir labiau pasitikinti savimi. Nors aš su makiažu esu draugavusi labai mažai, tačiau kuris laikas kirbėjo noras sužinoti daugiau makiažo paslapčių, išmokti pasidažyti taip, kad jausčiausi išties puikiai ne tik kasdieną, bet ir esant nedidelei progai pasipuošti.  Tad labai džiaugiuosi sprendimu apsilankyti makiažo kursuose, kuriuos organizuoja Gafaro makiažo studija, įsikūrusi Vilniuje. Jei nuoširdžiai, tai jie puikūs! Pati studija be galo jauki, šilta, o makiažo meistrės Justina bei Sandra yra pasiruošusios atsakyti ne tik į pačius kvailiausius klausimus, bet ir parodo, kad pasidažyti tikrai gali pavykti kiekvienai. Sužinojau tiek daug, dabar belieka kartas nuo karto pasipraktikuoti, kad nepamirščiau. Dalinuosi keliomis gudrybėmis, kaip padengti tobulai veidą!

 


1.Veido nuvalymas miceliniu vandeniu.
2.Makiažo bazė. Kasdienai ji nėra būtina, puikiai tinka ir losjonas ar veido kremas. Svarbu leisti jam visiškai įsigerti į odą.

 


3.Tonalinis kremas arba kreminė pudra. Yra kasdieninė bei vakarinė. Kasdieninė yra lengvesnė, kuri sukuria lengvą, natūraliai atrodantį efektą. Tam puikiai tinka ir BB kremai. Kremines pudras patariama tepti tiek su šepetėliu, tiek su makiažo kempinėle, tačiau šepetėlis geriau maskuoja odos trūkumus. Taip pat svarbu nepamiršti, kad pasirinkus makiažo kempinėlę, prieš tepant, reikia ją sudrėkinti ir ne tepti, o lengvai tapšnoti per veidą, kol kreminė pudra įsigers. Praleisti paakių ir vokų zoną, nes tam yra naudojamos specialios paakių kreminės pudros.
4.Paakių maskavimas. Labiausiai tinka makiažo kempinėlė, kurią prieš naudojimą būtina sudrėkinti ir paakių zonoje tapšnojant įtapšnoti paakių pudrą trikampio forma.
5.Sausa pudra (kompaktinė arba biri). Norint, kad makiažas laikytųsi ilgai, šio žingsnio praleisti negalima. Būtina su šepetėliu lengvai padengti veidą biria arba kompaktine pudra.

 


6.Šešėlių pagrindas. Jei norite, kad šešėliai nesukristų į raukšleles, būtina patepti vokus specialiu šešėlių pagrindu, kurį galima įtepti tiesiog pirštais.
7.Jei tepsite šešėlių pagrindą, vėl svarbu nepamiršti patepti vokus sausa pudra.
8.Veido kontūravimas. Tam, kad žinotume, kur tepti kontūravimo priemonę, galima šepetėlį pridėti nuo ausies galiuko iki lūpų kampučių – tai ir bus ta vieta, kurioje reikia nubrėžti liniją iki pusę veido. Šepetėliu priemonę lengvai išsklaidyti. Kontūruoti galima ir kaktą, jei ji yra plati, tepti per plaukų augimo liniją ir vėl šepetėliu išsklaidyti priemonę.

 


9.Skaistalai arba bronzantas. Virš kontūravimo linijos tepti pasirinktą priemonę iki pusę veido ir šepetėliu išsklaidyti priemonę.
10.Highlighter priemonė – rekomenduojama sausa. Ji skaistina veidą, oda atrodo švytinti, gaivi. Geriausia ją tepti virš voko šone.
11.Antakiai. Pirmiausia, prašukuoti juos. Tada pieštuku nusibrėžti apatinę liniją ir pagal plauko augimo liniją spalvinti antakius. Kartas nuo karto vis prašukuojant. Užtepti antakių žėlė.

Viskas. Tik tiek. Gal ir atrodo, kad žingsnių daug, bet iš tiesų, jie paprasti ir pasipraktikavus gali pavykti kiekvienai! O taip atrodant, šypsena garantuota :)

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK