Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-09-17

Auksinės spalvos, jaukios detalės ir smagios idėjos BabyShower šventei.

 

 Visada manau, kad švenčių mūsų gyvenime niekada nėra per daug, nesvarbu, mažos jos ar didelės, bet tikrai laukiamos. Net kūdikio sutikimas gali būti dar viena proga susitikti seniai matytoms draugėms ne tik jaukiai pasibūti, paplepėti, bet ir išpuošiant namus jaukiomis detalėmis sukurti šventišką atmosferą. Kelios stilingos idėjos iš neseniai prabėgusio draugės, švenčių planuotojos iš D&D sisters, žėrinčio Baby Shower.

 

Laiko kapsulė! Ji tinka ne tik Baby Shower šventei, bet ir krikštynoms ar mažylio gimtadieniui. Kiekviena draugė parašo palinkėjimą, kuris sandariai uždaromas buteliuke ir saugomas iki vaiko 18 – o gimtadienio – tik tada tetų palinkėjimai bus perskaitomi!
Palinkėjimų knyga būsimai mamai. Draugės gali parašyti ne tik palinkėjimus, bet ir patarimus, priminimus ar palaikančius žodžius, kuriuos vėliau tikrai smagu perskaityti prisimenant prabėgusios šventės akimirkas.

 

 

 Kad šventė būtų nuotaikingesnė – nepamirškite Mom – os’ų, kurias galima gardinti pačiais įvairiausiais vaisiais bei uogomis! Kiekviena draugė gali pasigaminti norimo skonio gėrimą su skirtingais pagardais bei sultimis. Žinoma, nepamirškite, kad šampanas būtų nealkoholinis.

 

 

 


 Skanūs desertai taip pat gali tapti puikiomis šventės detalėmis. Spalvoti saldainiai, nedidelis tortukas, dekoruotas vėliavytėmis, uogos ar desertai indukuose tam puikiai tiks! Dar nepamirškite geros nuotaikos, kelių žaidimų ir simbolinių dovanėlių. Mėgaukitės akimirkomis!

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK