Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2016-08-31

 

 Kiekviena kelionė yra tarsi mažas nuotykis, kupinas naujų atradimų ir potyrių. Visai nesvarbu, ar keliauji užsienyje, ar čia pat, savoje šalyje kaskart gali atrasti, pamatyti ir nustebti.  Kelionės džiugina! Ypatingai vasarą. Ir dar ypatingiau su savo maža laime, kurios juokas, neblėstanti šypsena veide ir rankyčių kojyčių šokis leidžia suprasti, kad kelionė pavyko. Net ir  Mini Zoo, įsikūrusiame Pasvalio raj, Raubonių kaime, mūsų laimė išbuvo kelias valandas be menkiausio juodo debesėlio!
 Šis mini zoo man yra vienas jaukiausių zoologijos sodų, kuriuose esu buvusi. Pamenu, kai prieš kelis metus čia atkeliavau pirmą kartą, jis buvo visiškai coliukas, toks mažas mažas, su vos keliais gyvūnais ir kavine. Spėjau jį taip pamilti, kad kiekvienais metais sąžiningai lankausi ir toliau! Ir negaliu nustoti žavėtis, kaip jis plečiasi ir stebina, pasipidydamas vis naujais gyvūnais ir paukščiais. Čia gali pamatyti ne tik mešką, lūšis, liūtą, tigrus ar stručius, bet ir nukeliauti tiesiai į paukščių ar žiurkėnų namelius. O kiek mažiesiems džiaugsmo, kai jie viską gali matyti iš labai labai arti ir kartais net paliesti! Taip, tikrai paliesti! Maži triušiukai mielai leidžiasi paglostomi, bet atsargiai, gali ir švelniai gnybtelėti :)

 

 


 Yra čia net senovinis muziejus, nedidelis toks, bet pasidairyti į praeitį visai smagu!

 

 

 Pasivaikščiojus po zoologijos sodą galima užsukti ir į čia pat esančią kavinę, tačiau maistas tikrai nėra skanus, toks labai ūkiškas ir pakankamai brangus. Todėl siūlau tiesiog iš anksto įsidėti pikniko krepšį su namie gamintais užkandžiais ir pasitiesus pledą tiesiai ant žolės smagiai paiškylauti. Aplink tokių iškylos vietų ten tikrai galima atrasti.
 Lik sveikas, mano mylimas mini zoo. Pasimatysime!

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK