Iš daržovių    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-03-17

Koks gardus šis įdarytų bulvių ale apkepas ir taip paprastai pagaminamas: gera idėja pietums! :)

                                                                     

  Įdarytos bulvės yra labai labai skanu. Ir pačios įvairiausios. Su kumpeliu. Su tunu. Su daržovėmis. Su malta mėsa. Su sūriais. Turbūt, pasaka be galo, nes kaskart jas galima įdaryti vis kitaip, vis įdomiau, dar neragautai, naujai. Šį tokį ale įdarytų bulvių apkepą nusižiūrėjau vienoje jaukioje kavinukėje. Paragavau ir supratau, kad nėra, ko delsti, jau ryt bus išbandyta ir mano virtuvėje, privalo būti. Iš tiesų, tai čia tokia nedidukė improvizacija, bet tikrai vykusi ir patikėkite manimi, ji iš jūsų nepareikalaus nei daugybės laiko, nei kažkokių sudėtingų triukų prie viryklės, nei dramos dėl nepavykusio skonio. Viskas labai paprasta, greita bei labai gardu. Ir grietinėlė čia taip dera dera, kad net silpna darosi ragaujant tokį švelnų skonį įgavusias bulves :)

 


INGREDIENTAI:


•    12 vidutinio dydžio bulvių;
•    400 g karšto rūkymo kumpelio;
•    200 ml grietinėlės;
•    150 g fermentinio sūrio.


KAIP GAMINTI:


1.Bulves nuskuskite, sudėkite į pasūdytą vandenį ir virkite maždaug apie 10 – 15 minučių, kai vanduo jau bus užviręs. Bulvės turėtų būti tokios lengvai apvirusios, minkštos.
2.Kiekvieną bulvę išskobkite ir sudėkite į kepimo indą. Išskobtas bulvių dalis taip pat sudėkite į indą.
3.Kumpelį supjaustykite vidutinio storio juostelėmis ir jomis įdarykite bulves. Galite kumpiu apibarstyti ir visą kepimo indą, kad jų būtų daugiau :)
4.Į įndą, kuriame yra jau paruoštos buvės, įpilkite grietinėlę ir dėkite į 200 laipsnių įkaitintą orkaitę. Kepkite apie 20 min. Jei turite šiek tiek daugiau grietinėlės, galite kaskart dar ja papildyti kepimo indą, nes gaunasi toks puikus padažiukas.
5.Kepimo pabaigoje bulves apibarstykite smulkiai tarkuotu sūriu ir įjungę grilio režimą leiskite joms lengvai apskrusti. Skanaus :)

 


Virtuvės užrašai. Galite kepti viename didesniame kepimo inde arba keliuose mažesniuose: kiek porcijų, tiek indukų :)

 

         

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK