Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-10-02

Kartais taip gera bent lašeliu prisidėti prie gerų darbų, atrodo, emocijos pačios per kraštus bėga ;)

    Gal ir per daug skambiai pasakysiu, bet šį rugsėjį aš tapau truputį geresnė. Ir tikrai ne todėl, kad kažkas mano gyvenime labai pasikeitė, ne, tiesiog vieną jaukų, kiek darganotą ir vėjuotą rudens penktadienį sukviečiau draugus ir nutariau prisijungti prie šaunios Beatos ir Maisto banko rengiamos akcijos „Kviečiu į svečius“. Pernai dar į visą šitą reikalą žiūrėjau gan skeptiškai, tačiau dabar mano nuomonė pasikeitė 360 laipsnių kampu ir tikrai žinau, kad kitais metais mes taip pat susibursime, tik dar labiau paaugę, dar labiau dosnesni, su dar atviresnėmis širdimis ir mintimis :)

 


    Iš tiesų, labai džiaugiuosi, kad mane supa tiek daug nuostabių, geros širdies žmonių, tad tariu didelį ačiū visiems dalyvavusiems, nepabūgusiems šalto oro lauke ir sugebėjusių pakeisti planus paskutinę minutę! Ir tikrai neabejoju, kad kitamet mūsų bus kur kas kur kas daugiau :) Tikrai buvo smagu visiems susiburti, jaukiai pavakaroti ir bent žiupsneliu prisidėti prie gerų darbų tiems, kuriems tikrai to reikia.

 

                   


   Tą vakarą visi drauge spinduliavome puikia nuotaika, gerais tikslais, džiūgiomis širdimis, tad namuose netrūko juoko, šypsenų, kalbų bei, žinoma, gardaus maisto! Kviesdama svečius turėjau nemažai pasukti galvą, kuo galėčiau juos nustebinti ir pavaišinti, ir nors meniu buvo paprastas kaip du kart du, tačiau viskas gaminta su didele laime ir maloniu laukimo virpuliuku širdyje :) Tiesa, mano mylimi draugai taip pat nustebino atsinešę įvairiausių skanių lauknešėlių, teko net skanauti minkštą ir beprotiškai gardžią lazaniją su pesto padažu bei .... tiramisu!
    Na, o aš skubu pristatyti ir pasidalinti savo gamintų skanumynų receptais! Jei spustelsite ant užrašo ar nuotraukos, iškart nukeliausite į dominantį receptą :)

 

                            

                              

                         

                              

 

      

                            

 

                                                      

                             

 

                                

                              

     Gera ir smagu yra daryti gerus darbus, atverti savo širdis ir tapti bent kiek šiltesniais, jautresniais ir malonesniais tiems, kam to reikia. Juk tai yra taip paprasta ir nesudėtinga, tereikia žiupsnelio noro, šlakelio pastangų ir aplink iškart viskas tampa šviesiau! :)

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK