Kiti užkandžai    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-04-08

Žingsnis po žingsnio parodyta, kaip sukurti tikrai puikią užkandžių lėkštę per kelias minutes.

                                                                                     

 Lėkštė su užkandžiais visada yra geras pasirinkimas ne tik per didžiąsias šventes, bet ir laukiant draugų jaukiam vakarui namuose ar planuojant praleisti laiką gamtoje. Tačiau ne visada lengvai ir paprastai pavyksta lėkštę paruošti taip, kad būtų ne tik skanu, bet ir gražu – kelios gudrybės, tinkamai parinkti produktai ir per kelias akimirkas galima sukurti tikrai puikų variantą. Savo Velykų užkandžių lėkštei aš renkuosi LIDL Deluxe produktus, kurie išsiskiria kokybe bei puikia kaina – iki pat Velykų visose LIDL parduotuvėse galima atrasti puikius sūrius, kumpius, paštetus bei kitus produktus, kurie tikrai įtiks net ištrankiausiam skoniui! Per šventes visada norisi nustebinti, tad su Deluxe tikrai lengvai pavyks tai padaryti.

 


  O dabar dalinuosi keliomis gudrybėmis, kurios akimirksiu padės sukurti išties dailią užkandžių lėkštę! Beje, renkantis indus galite kaskart improvizuoti. Rinkitės ne tik skirtingų formų didesnes lėkštes, bet ir medines lenteles, įvairius padėklus, medines dėžes, taip pat galite sužaisti su suglamžytu kepimo popieriumi ar tiesiog maistiniu laikraščiu, kuris naudojamas maisto patiekimui. Pamatysite, skirtinguose induose pateikiami užkandžiai atrodo vis kitaip!


Žingsnis po žingsnio pradedame gaminti užkandžių lėkštę!


1.Kai išsirinksite ant ko patieksite užkandžius, pradėkite viską dėlioti nuo indelių, į kuriuos dėsite užtepėles, padažus ar bersite riešutus, kitus pagardus. Žinoma, galite tokių indelių ir nedėti, bet jie puikiai pagyvina užkandžių lėkštę ir suteikia daugiau išraiškingumo. Indelius rinkitės taip pat pačius įvairiausius – naudokite mažus skirtingų spalvų ir tekstūrų dubenėlius ar  stiklinius indukus.

 


2.Metas sūriams! Kuo daugiau jų ir kuo skirtingesnių, tuo geriau. Žaiskite su sūriu formomis – galite pjaustyti juos taisyklingais kubeliais ar griežinėliais, galite netvarkingai sutrupinti didesniais gabalėliais ar su skutimo įrankiu padaryti plonas besisukančias juosteles. Minkštesnius sūrius patiekite pilnus ar perpjautus perpus. Taip pat rinkitės įvairių atspalvių sūrius – tai suteiks lėkštei daugiau spalvų bei žaismingumo.

 


3.Šalia sūriu skirtingose vietose patiekite mėsą – taip pat rinkitės įvairius variantus – skirtingų rūšių kumpį, dešreles. Plonesnius mėsos gabalėlius galite susukti, netvarkingai išmėtyti, kad būtų stilinga netvarka lėkštėje. Storesnius mėsos gabalėlius pjaustykite griežinėliais ar kubeliais. Kuo įvairiau, tuo geriau!
4.Duona. Pasirinkite kur dėsite įvairių rūšių trapučius, duoniukus ar duonos lazdeles. Taip pat galite papjaustyti ilgą prancūzišką batoną ar čiabatą.
5.Riešutai, vaisiai ir daržovės. Paberkite keliose vietose tuos pačius ar skirtingus riešutus, naudokite įvairius vaisius bei daržovės – užkandžių lėkštei jie tikrai suteiks spalvingumo.

 


6.Užpildykite indelius – rinkitės mėgstamas užtepėlės ar padažus, į kuriuos skanu merkti duoną ar duonos lazdeles.
7.Jei trūksta gaivumo – užkandžių lėkštę keliose vietose papildykite mėgstamais žalumynais. Tam puikiai tinka ne tik tokios prieskoninės žolelės, kaip bazilikai ar raudonėliai, tačiau ir salotų lapai, špinatai, gražgarstės ir kiti.

 


 Rinkitės kuo įvairesnius produktus, žaiskite su jų pateikimu ir tikrai nustebinsite svečius per šventes! Net kelios pakeistos detalės gali pakeisti visą vaizdą, tad drąsiai eksperimentuokite. Taip pat eksperimentuokite rinkdamiesi skirtingus ingredientus, kurių tikrai gali būti begalę - dalinuosi tik maža dalimi produktų, tačiau, galbūt, bent kelių nebūsite bandę ir taip atrasite naujus skonius, kuriais nustebinsite per šventes ir savo artimuosius.

 

 

 O šį kartą mano užkandžių lėkštėje puikuojasi tokie produktai:


•    Deluxe prosciutto kumpis;
•    Deluxe vytintas jautienos kumpis;
•    Deluxe kietasis sūris;
•    Deluxe minkštasis sūris su medumi;
•    Kaparai;
•    Pesto padažas;
•    Deluxe paštetas;
•    Deluxe marinuoti grybai;
•    Duonos lazdelės;
•    Ridikėliai;
•    Pomidorai;
•    Saulėje džiovinti pomidorai;
•    Graikiniai riešutai;
•    Duonos trapučiai.

 

#Lidl #LidlLietuva #sponsored #ad @lidllietuva #LidlPartnerystė

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK