Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-05-26

Kiek neįprastas derinys, tačiau tikrai vertas būti išbandytu visų grikių kruopų garbintojų! :)

    Tingūs sekmadienio pusryčiai tiesiog negali būti paprasti! Reikia suteikti jiems kažkokio cinkelio! :)  Mažyčiai vyšniniai pomidoriukai, tikri žavuoliai tiesa? :) Man jie asocijuojasi su saule, vasara, jūra... O dabar kaip tik toks laikas, kai saulė ridinėjasi žeme ir mums šypsosi, todėl tie pomidoriukai kuo puikiausiai tinka, kaip vienas iš pagrindinių ingridientų grikiams su mocarela.


INGREDIENTAI:


•    Grikių kruopos;
•    Keli vyšininiai pomidoriukai;
•    Mocarelos sūris;
•    Tarkuotas Džiugo sūris (jei yra po ranka);
•    Pusė šaukštelio grūdėtų garstyčių;
•  Žiupsnelis mėgstamų prieskoninių žolelių, aš rinkausi Santa Maria sodo prieskonines žoleles :)


KAIP GAMINTI:


1.Grikius išvirkite kaip paprastai, juos sudėkite į keptuvę, įdėkite nedidelius kubelius mocarelos sūrio, apibarstykite Džiugo sūriu ir viską gerai išmaišykie.
2.Beliko sugalvoti, kokiais prieskoniais viską gardinsite, kad grikiams suteiktų pikantiškumo :) Ir visai neapsiriksite pasirinkę pusę šaukštelio grūdėtų garstyčių bei  Santa Maria sodo prieskonines žoleles, į kurias įeina petražolės, garstyčių sėklos, paprikos, rozmarinai, raudonėliai, bazilikas, juodieji pipirai, mairūnai, kalendra... Žodžiu, visko daug :)
3.Viską kelias minutes apkepkite, sudėkite vyšninius pomidoriukus ir vuolia, skanūs, gardūs ir bent jau man, ne visai įprasti pusryčiai jau ant stalo! :)  

 

                         

 


 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK